Sky Walkers Czech republic s.r.o. je licencovaným provozovatelem tandemových seskoků na letišti Most

aff vycvik

AFF výcvik

AFF výcvik

Výcvik AFF (Accelerated FreeFall) je zrychlený výcvik volného pádu. Ideální pro ty, kdo chtějí s vlastním padákem na zádech napumpovat plnotučný adrenalin do žil, vyzkoušet skutečné skákání z letadla volným pádem, opravdu se něco naučit a neplánují se skákáním jen tak skončit. Po teoretickém výcviku vám při prvních skocích budou od výskoku až po otevření padáku, asistovat dva instruktoři, kteří vás po výskoku z letadla trochu srovnají ve vzduchu. Naučí vás vše, abyste co nejdříve zvládli vyskočit nejdřív jen s jedním instruktorem a pak již sami, přitom ovládali správně své tělo za volného pádu a sami bezproblémově otevřeli padák a přistáli.

Pokračovat ve čtení

IAFF výcvik (seskok na zkoušku)

IAFF výcvik (seskok na zkoušku)

Seskok IAFF (seskok na zkoušku) je v podstatě první seskok výcviku AFF (seznamovací seskok). Tento seskok se uskutečňuje samostatně, tedy mimo výcvik AFF a vy tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet úžasný pocit volného pádu. Po absolvování přibližně 8 hodin výcviku provedete seskok z výšky až 4 km !
Seskok provedete s vlastním padákem (na rozdíl od tandemového seskoku) a se dvěma instruktory, kteří zajistí bezpečný průběh volného pádu a otevření vašeho padáku. Při IAFF výcviku (seskok na zkoušku) skáčete se svým vlastním padákem, na kterém i sám přistanete.

Pokračovat ve čtení

Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik. Chcete zažít pocity, jako prožívají profesionální výsadkáři? Tak jak to znáte ze známých válečných filmů? Pak je základní para výcvik tím pravým pro vás. Zažijte si na vlastní kůži jaké to je, se přichytnout skobou na lano v letadle a nervózně vyčkávat na rozsvícení zeleného světla. Pak už to jen blikne, dodáte si odvahy a uděláte krok do neznáma....... 

Pokračovat ve čtení

Visit site Coral Betting and grab Coral Bonus
How to get Coral Bonus full info