Sky Walkers Czech republic s.r.o. je licencovaným provozovatelem tandemových seskoků na letišti Most

Média a novinky

f1-logo

23.6.2011 na letišti v Mostě z výšky 4 200 metrů absolvoval svůj první tandemový seskok Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík) se svou přítelkyní Verčou Novou. Od 27.6.2011 do 1.7.2011 moderuje Ruda z Ostravy na Frekvenci 1 soutěž o tandemové seskoky od společnosti SKYWALKERS na letišti v Mostě. Prohlédněte si fotky z tandemových seskoků Michala a Veroniky.

Přečtěte si také článek na SUPER.cz - Ruda z Ostravy drží nový rekord.

Sledujte video seskoku Rudy z Ostravy.


developmost

DEVELOP MOST
Zdeňka Fibicha 2825/47
434 01 Most
tel: 476 707 003, 476 705 311

Dobrý den,
rád bych celému týmu Skywalkers chtěl touto cestou poděkovat za nádherné zážitky spojené s tandemovými seskoky. Podařilo se vám vytvořit perfektní prostředí pro náš partnerský den, ve kterém jme spolu s našimi zákazníky mohli prožívat spoustu nádherných emocí. Celá akce byla zajištěna na vysoké profesionální úrovni, vše probíhalo podle časového plánu včetně přípravy, samotného seskoku a zázemí pro naše partnery před seskokem i po přistání.

Článek na www.developmost.cz


11.7.2013
Zdravím všechny, dneska jsem si u Vás splnila svůj dětský sen - skočit z letadla. Seskok byl úplně vynikající, je to můj nejkrásnější zážitek v životě, čímž nechci skončit :-) Děkuji posádce za skvělou atmosféru v letadle a Martinovi za super let a báječné přistání. Moc se těším na další skoky :-) Všem moc doporučuji si to vyzkoušet, je to obrovský zážitek, který stojí za to.


7.7.2013
Chtěl bych se s vámi podělit o mé pocity z dnešního tandemového seskoku v Mostě příjezd na letiště super, pln očekávání jsem se setkal se super partičkou lidí. příprava před seskokem pohodová, v kamarádské atmosféře. stoupání nahoru super, jen je v letadle pak pěknej hic.-) ale tak bylo nás tam dost no. samotnej seskok absolutní paráda a kdyby to šlo šel jsem ihned znova, volnej pád je uplně perfektní a nezapomenutelnej zážitek, je to opravdu pěknej kalup:-) rozhodně se v budoucnu ještě vrátím a určitě ne sám, mockrát děkuju všem co se o mě starali a přeju mnoho dalších spokojenejch zákazníků..
s Pozdravem Jan Charvát Děčín


7.7.2013
22.6.2013 jsem absolvoval tandemový seskok s Martinem na letišti Most. Každý, kdo si už seskok vyzkoušel, může potvrdit, že se jedná o neuvěřitelně krásný zážitek. V Mostě navíc umocněný profesionálním přístupem celého týmu, skvělou organizací a velmi příjemnou a vstřícnou atmosférou. Tandemový seskok v Mostě mohu všem s čistým svědomí doporučit. Mosteckému týmu za prožitek bez jediné chybičky děkuji a přeji více tak spokojených klientů, jako jsem já. S pozdravem a úctou k dobře odvedené práci Roman Jelínek


6.7.2013
Dobrý den! Chtěla bych poděkovat celému Vašemu týmu za neskutečně nádherný a úžasný zážitek. Skákala jsem 5.7.2013 a Váš přístup byl velmi profesionální a hlavně kamarádský. Má to jen jednu chybu - je to velmi návykové!! Takže si to určitě hodlám zopakovat!! Zvlášť děkuji p.Martinovi. Moc toho nenamluvil, ale seskok byl vážně pohodový a krásný. Ještě jednou velké díky Všem a doufám že brzy naschledanou.
Hana Svobodová


25.9.2012
Zdravím Vás. 23.9.2012 jsem u Vás absolvoval svůj první a doufám že ne poslední tandem seskok. Exkluzivní zážitek, mohu jen doporučit.Něco nádherného. Všem Vám děkuji za profesionální přístup a skvělou atmosféru.
Jarda
P.S. Karle díky!!!


9.9.2012
Dobrý den,
9.9.2012 jsem absolvovala tandemový seskok v Mostě s p. Karlem. Pro mě byl seskok neplánovaným překvapením a taky překonáním sebe sama. Na letiště jsem přijela povzbudit kamarádku, a místo ní jsem nakonec skočila já. Zpětně jsem za to rychlé rozhodnutí velmi ráda. Neměla jsem možnost tolik nad tím, co mě čeká přemýšlet, i když jsem se neubránila myšlenkám, jestli nejsem blázen. Zhodnotím-li samotný seskok a následný let volným pádem, tak musím dát za pravdu paní, která mě proškolovala před letem.. Řekla mi, že v samotném seskoku bude hodně emocí, jak kladných, tak záporných. Já bych řekla: je v tom strach, velké překonání se, důvěra, odhodlání, rezignace, smíření, neuvěřitelnost, šílenství, bláznovství, štěstí, husí kůže, slzy v očích, třepot prstů, a hlavně krása a v konečné fázi nádhera!

Děkuji p. Karlovi, jen tak na Vás nezapomenu ;o). Děkuji p. kameramanovi za zachycení snad všech výše zmíněných pocitů ;o). Děkuji celému týmu Skywalkers, za milé prostředí. S pozdravem a s přáním, ať se Vám všem daří,
Katka P.


2.9.2012
Dobrý den,
tohle byl zatím můj nejlepší zážitek v životě. Nikdy jsem nezažila tolik adrenalinu a volnosti najednou. Musím pochválit společnost Sky Walkers za jejich skvělý přístup a profesionalitu k nám zákazníkům. Vážně jsem si to užila adoporučuji to všem, co se chtějí odvázat. Plánuji si to zopakovat, protože tohle vážně stálo za to! Děkuju všem.
Jessica z Loun


25.8.2012
Ahoj všem ve Skywalkers. Dne 19.8.2012 jsem jako dárek k narozeninám od manžela dostala tendemový seskok. Tento zážitek snad nelze ani popsat, je to něco neuvěřitelně krásného a vzrušujícího. Chtěla bych touto cestou poděkovat svému tandempilotovi Zbyňkovi Živnému a kameramanovi Honzovi Bartošovi. Díky DVD si tento zážitek budu připomínat každý den. Ještě jednou všem moc díky. Květoslava Kučínská.


25.8.2012
Dobrý den,
dne 25.8.2012 jsem spolu se svým tandemem Vaškem z Prahy absolvovala ve svých 50 letech svůj první seskok. Popsat své pocity??? Nelze slovy!!!! Je to něco tak úžasného a fantastického, že to musí každý prožít sám za sebe! Jedno je však jisté, nebylo to u mě poprvé, ale ani na posledy. Ten okamžik, kdy letíte volným pádem a první vteřiny okamžiku, kdy vás váš tandem vyhodí z letadla, je naprosto nepopsatelný. Čeština je krásná řeč, ale vyjádřit se to nedá. Děkuji pánové za krásný zážitek, děkuji za velice příjemné okamžiky prožité ve společnosti Vaška a přeji Vám do budoucnosti hodně úspěchů!

Vaše Iva Roubíčková


25.8.2012
Dobrý den,chci Vám jen poděkovat za super seskok,skákala jsem 24.08.2012 a bylo to úžasné. Strašně jsem se bála,ale čím více jsem se bála tím to bylo lepší. Určitě bych si to dala znova :) S pozdravem Nikola Orosová.


24.8.2012
Zdravím celý tým v Mostě,
přesně před týdnem 17.8.212 jsem u Vás v Mostě absolvovala můj první tandem seskok. Chtěla bych Vám všem poděkovat za jedinečný a nepopsatelný zážitek, bylo to něco naprosto skvělého!! Tento seskok jsem dostala k narozeninám, s čistým svědomím musím říct, že to byl ten nejlepší dárek co jsem kdy dostala. Myslím, že se to již nedá překonat...snad jen, kdybych ho za rok dostala znova!!! Chci Vám poděkovat za Váš profesionální přístup. Můj tandempilot a kameraman jsou báječní kluci. Uvolněná atmosféra před skokem v letadle...vtipkování, smích,nebyl ani čas se bát. Volný pád, fakt super!! Už věřím, že kdo skočí jednou, určitě jde i podruhé. Pokud to tak dopadne i u mne, tak už jedině skáču u Vás!! No a myslím, že i pár mých kamarádů se rádo přidá. Někteří mi tak trochu prý záviděli. Děkuji Vám všem a přeji spousty podobných “bláznů" jako jsem já. Ať se Vám daří. Zdravím od Slaného Petra K


20.8.2012
V sobotu 28.7.2012 jsem absolvoval úúúúúúúúúžasný zážitek, plný emocí, adrenalinu a beze strachu - díky profesionálnímu a kamarádskému přístupu tandempilota Martina Daška a skvělému šoumenovi a kameramanovi Honzoví Roubovi. Seskok, včetně krásných fotek + super DVD - bez chyby !!! Byl to nejhezčí vánoční dárek, co jsem kdy dostal ! Těším se na další poukaz a všem přeji " pěkný jump ! " Díky, F. Molnár, Chomutov


19.8.2012
Ahoj všem ve Skywalkers! Včera jsem skákala tandem v Mostě a můžu říct,že něco tak jedinečného,úžasného se nedá jen tak popsat. Prostě nezapomenutelný a nevšední zážitek. Bylo to super. Kdybych mohla skákala bych každý den. Moc bych chtěla poděkovat mému tandempilotu Pavlovi a kameramance Janě. Oba byli skvělý! S pozdravem Lucka Č.


9.7.2012
Ahoj super týme skywalkers,chtěla bych moc poděkovat za úžasný zážitek,velké díky patří ,,mému´´tandempilotovi Martinovi a kameramance Janičce.Včerejší seskok8.7.2012 byl to nejlepší co jsem kdy zažila.Budu se těšit na další.S pozdravem Linda z Prahy :-)


5.7.2012
moje pocity,
ve výšce 3 000 m se mně začalo hůře dýchat,až se otevřly dveře tak čerstvý vzduch mně procitl. když mně paragán KAREL k sobě připásal a sedly si na okraj tak ten pohled byl děsivej.
když jsme vypadly z letounu,tak už to bylo SUPER.kameraman se objevil předemnou a to bylo něco neskutečného.ten kdo poprvé zažije takový pocit má důvod se chlubit,že něco dokázal díky
Vám profíkům,za co mockrá díky. Příště bych šel opět,ale jen s Karlem,i když jste všichni profíci. tento dárek jsem dostal k 60.narozeninám od synů a protože také nikdy neskákali,tak si snad dají odvahu a také si to vyzkouší.
ještě jednou díky všem i té slečně,která mně připravila do popruhů.

Petr Pavlík, Chbany


29.6.2012
Zdárek přátelé, týme Sky Welkers,

píši přátelé, protože jen s takovým skvělým přístupem jsem se u vás setkal, když jsem měl tu čest si v Mostě skočit. Byl to překrásný den, pátek se jmenoval a psal se datum 29.6.2012. Nikdy předtím by mě ani ve snu nenapadlo, jak budu z tohoto zážitku nadšen. Moc děkuji celé vaší bandě, především pak mému tandemparťákovi Karlu Vlkovi a kameramanovi, díky kterému si tento perfektní den a porci adrenalinu mohu připomenout profesionálně zhotoveným videem. Již nyní vím, že jsem u vás neskákal naposledy. Mějte se skvěle, přeji hodně úspěchů a už se těším na další společný "úlet". STANDA HUBER


1.7.2012
ahoj všichni skywalkeři,dneska jsem si u Vás poprvé skočil v tandemu se suprovým a "vtipálkem" tandempilotem Zbyňkem, který je velký profík. Byl to absolutně neuvěřitelný a nepopsatelný zážitek.
Je to adrenalin spojený se strachem jak to dopadne, jaké to bude, ale musím říct, že fakt super!!!!!!!!!!!!!
Seskok jsem dostal od kamarádů k narozkám, a dnes už vím, že takový dárek rád nadělím dalším....kamarádi byli se mnou i na seskoku, aby se přesvědčili, že udělali správně, když mi dárek objednávali.
Dokonce jsem dostal po seskoku i hodinky za "noční seskok do jezera "(jako ve filmu)

Děkuju za všechno a určitě jsme se neviděli naposledy, přivezu i ostatní, protože oni z toho byli nadšení stejně jako já díky moooc celému Vašemu týmu, zdravíme z Děčína Rosťa a celá naše parta


17.6.2012
Dobrý den.Chtěla bych moc poděkovat panu Rybínovi za dokonalou přípravu na samaostatný seskok mého manžela Honzy.Všichni okolo "létání" a "skákání" byli moc milí a příjemní.Viděla jsem také práci lidí,která "není vidět".Bezpečné balení padáků,navigování...Všem patří veliký dík jak od mého manžela Honzy ,kterému se splnilo jeho veliké přání,tak i odemne,které se díky Vám všem vrátil bezpečně na zem s úžasným zážitkem. Soňa Severová


17.6.2012
Ahoj celému týmu Skywalkers! Od svého manžela jsem dostala dárek,kterým mi splnil můj velký sen.Tandemový seskok.Ten jsem absolvovala 17.6.12 na letišti v Mostě. Velmi jsem se na tento zážitek těšila, ale realita předčila moje očekávání. Prostě a jednoduše bylo to neuvěřitelné, nezapomenutelné, úžasné, no prostě mazec!!!! Proto jsem se rozhodla touto cestou ještě jednou poděkovat nejen svému manželovi, ale především Vám celému týmu za zprostředkování tohoto silného zážitku. Velké díky patří hlavně mému tandemovému parťákovi Marku Rahbanimu a také úžasné kameramance Janičce Beranové. Už dnes vím, že si určitě zase přijedu skočit!

Gábina Bartáková, Praha


10.6.2012
Drahý týme SKYWALKERS,
děkuji Vám, za uskutečnění tak skvělého zážitku, který se nedá slovy ani popsat. Spešl dík TANDEMPILOTOVI Kájovi, ke kterému jsem získala ultrarychlou důvěru. Prostě borec co to má v paži, ale hlavně slunce v duši :-) .
Také díky za skvělou památku od kameramana.
Těším se na další spolupráci s Vaším týmem. Mé nadšení je tak obrovské, že do budoucna plánuji další seskok (ale jedině s KÁJOU). Na závěr svého dopisu, ještě jednou MOC VELKÉ DÍKY.
Fandím Vám a mnoho zdaru a úspěšných seskoků.
S velkým obdivem Věrka Seifertová, Blažim.


4.10.2011
Ahoj 2.10. jsem u vás skákal a tím to bych vám všem chtěl moc poděkovat celému týmu a hlavně Karlu Vlkovi a kameramanovi za opravdu profesionální přístup díky díky nic lepšího jsem nezažil Je to masakr příští rok jdu znova
Marek Gaier


26.9.2011
Zdravím tým parašutistů v Mostě. Dne 3.9.2011 jsem u vás absolvovala tandemový seskok s Karlem a kameramankou Janou. Byl to super zážitek, který si musím co nejdříve zopakovat. Jste opravdu profíci. Děkuji moc Martina Procházková


26.9.2011
Ahoj všem ve Skywalkers! Včera 25.9. jsem to s vámi dokázala! Děkuju tandempilotovi Kájovi a kameramance Janě za to, že zvládli moji paniku před nástupem do letadla, kde to ze mě nakonec všechno spadlo a já se, ke svému obrovskému překvapení, nebála ani trošku. Můj žaludek sice nezvládl ty nádherné otočky na padáku, ale, jak řekl Kája, udělala jsem si je svým řízením sama  Kamarádi si mysleli, že to vzdám, protože normálně nevylezu ani na strom nebo houpačku, takže o to víc si to užívám. Adrenalin ve mě pumpuje ještě teď!
Ještě jednou díky!!! Bára Potůčková.


19.9.2011
Díky týmu Skywalkers za nepopsatelný nádherný zážitek, který, jak doufám, co nejdříve zopakuji! Od soboty nemyslím na nic jiného! Díky Martinovi, že mě "unesl" :D a bezpečně dopravil na zem a taky Honzovi, za skvělý fotky, díky nimž můžu alespoň částečně celý seskok prožívat znova a znova! Vlastně díky všem, snad brzy zase na skákanou!
Hanka Zahrádková.


6.9.2011
Zdravím celý tým parašutistů,
chci znovu poděkovat za skvělý zážitek ze dne 4.9.2011,kdy jsem absolvoval tandemový seskok.Super zážitek a velice hezké fota a video.Děkuji Martinovi Daškovi a kameramanovi za skvělou práci a kamarádský přístup.
Spozdravem Otto Ořechovský


5.9.2011
Dárek k narozeninám?Pak jedině TANDEM.Děkujeme bezva parta milých lidí,nikdy nezapomeneme. Naopak ...... šetříme na další.

Jitka a Martin Landovi.


5.9.2011
Ahooj všem na letiště v Mostě,

včera jsem měla tu úžasnou možnost skočit tandem.
Bylo to super a je to opravdu nezapomenutelný zážitek.

Díky moc,Váš přátelský přístup a profesionalita opravdu udělali své, určitě si to přijedu ještě prožít alespoň jednou .

Fajn den & plno spokojených zákazníků,
Petra Šamlová


26.8.2011
Eva Marvan: Zažila jsem 4 minuty extáze. S cizím chlapem!

Rozhodla jsem se skočit do toho po hlavě! Koneckonců je mi už dost let na to, abych některé věci odkládala na později. To v mnoha případech znamená nikdy. Takže mě čeká takové první rande naslepo.

Celý článek
(zdroj: www.prozeny.cz)


14.8.2011
Vážení,
dnes jsem si splnil díky Vám sen, o kterém jsem hodně slyšel, ale až samotný prožitek naplnil moje očekávání. Vrátil jsem se o několik hodně let zpátky, kdy jsem prožíval hecování a poznámky kamarádů před sportovními výkony, a to mě nabilo tak, že jsem počáteční strach a obavy překonal s velkým přispěním tandemového pilota Martina Daška, kameramance Janě a ostatním kolegům-profesionálům. Někdo chytrý kdysi řekl, že lidé zapomenou co jsme řekli, lidé zapomenou co jsme udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. A já jsem se cítil mezi Vámi velmi dobře a za to patří poděkování všem, kteří stojíte za realizaci a zprostředkování takových zážitků, které se nedají popsat, nýbrž jenom prožít.
Díky všem a kromě příznivého větru, nevím, jak si přejí parašutisti, my lyžaři používáme skol, Vám přeji kromě bohaté klientely, hodně zdraví, toho podivného slova, pro které stále nemáme definici a o které denně bojujeme, zdraví, které samo o sobě není vším, ale vše ostatní je bez něho ničím.
Krásný den Tom Babouček,Most.


25.7.2011
...díky charismatickému muži jménem Martin Dašek a jeho TÝMU jsem prožila dne 24.07.2011 nezapomenutelný zážitek v podobě tandemového seskoku.
Děkuji za euforickou náladu.

S pozdravem Lucie


25.7.2011
Chci především poděkovat celé skupině ve SKYWALKERS za neuvěřitelný záitek, jak v letadle, tak ve vzduchu s padákem. Mé největší díky patří nejlepšímu tandempilotovi Kájovi Vlkovi a nejlepší kameramance Janičce  Velice jsem si skok užila a každý den koukám na video a přeji si skákat ještě asi tak milionkrát. Děkuji Klárka:)


24.7.2011
Zdravím celý tým Skywalkers v Mostě,
chtěla bych vám poděkovat za úžasný zážitek v podobě tandemového seskoku, který jsem absolovala 10.července na letišti v Mostě. Hlavně Martinovi Daškovi, který mě nejen dostal v pořádku na zem, ale svým smyslem pro humor mi pomohl se odreagovat a plně si seskok vychutnat. Moc děkuji, rozhodné to nebyla má poslední návštěva :D


22.7.2011
Zdravím SKYWALKERS MOST,především Káju Vlka a kameramanku Janičku,kteří se zasloužili o můj nezapomenutelný zážitek.Někteří,kdo mě viděli mě nazvali magorem,druzí mě obdivovali,ale jen já vím co jsem prožila za krásu a teď už vím,že jsem neskákala naposledy.Je to úžasný,Vy jste skvělá parta lidiček,kterým patří velký DÍK za to co děláte.Moc zdravím,bylo to nádherný,úžasný,proste bomba.Moc Všem velké DÍKY.Ahoj Jitka


12.7.2011
Námět na vaše zlepšení opravdu nemám,protože jste všichni skvělý.Skákala jsem s Vámi 9.7.2011 a seskok jsem si maximálně užila-bylo to výborné-zvlášť bych chtěla poděkovat Jaroslavu Smitkovi a panu,který to vše natáčel(bohužel jeho jméno neznám)za jejich velikou podporu v letadle.Díky Vám páni to byl jeden z mých nejlepších zážitků v životě a díky vám páni se k vám určitě vrátím.S pozdravem Dana Ouřadová


10.7.2011
Ahojky,chtěla bych Vám všem moc a moc poděkovat za krásný zážitek,bylo to fakt super.Moc jsem si včerejší den užila a určitě si seskok znovu zopakuji.A ještě moc děkuji Emilovi Fraňkovi za fotky na Rajčeti,ty fakt nemaj chybu:-).Mějte se krásně a zas někdy nashledanou,Šárka:-*


7.7.2011
Ahojky všichni, moc děkuji za nevšední a nepopsatelný záitek, který jsem si ze seskoku odvezla domů. Velký dík Karlu Vlkovi jak za bezva seskok, tak za veselou náladu před seskokem. Kájo moc děkuji, na den s datumem 6.7.2011 nikdy nezapomenu. Velký dík patří i manželovi za opravdu super dárek a naší kameramance,byla jsi skvělá. Ještě jednou děkuji všem. Milka
Lucie


3.7.2011
Vám všem moc děkuji za luxusní zážitek při tandemovém seskoku. Hlavní tedy tandem pilotovi Martinu Daňkovi a úžasný kameramance....fotky i video jsou skvělé. Jste bezva tým.
Lucie


20.6.2011
25. června 2011 jsem si skočila v tandemu a musím všechny jen a jen chválit. Organizace a parta vše výborné. Děkuji Jiřímu za krásný záitek na padáku a všem ostatním i za bezva náladu během letu, člověk ani neměl čas na nějaké obavy. Máte to prostě dokonale sladěné a přeji hodně spokojených lidí, jako jsem byla já. Díky Markéta


20.6.2011
Ahoj. Včera jsem prožil adrenalin na vlastní kůži. Díky týmu skywalkers mám záitek na do smrti. Bylo to super a moc Vám a celému týmu děkujuuuuu :-)


19.6.2011
Ahoj, dneska jsem absolvoval tandemový seskok. Musím pochválit tento skvělý a profesionální tým lidí.Moc se mi to líbilo a už se těším na další. Fakt moc super tým profesionálů. Skvělý druh adrenalinu. Jardo moc se mi to líbilo. Díkyyyyyyyyyyyyy


16.6.2011
Ahoj,
ještě jednou děkuji Matine žes nás v pořádku "dovezl" zpět na zem !! a Tobě Honzo za skvělou kameru !! .... já se vrátím ! :)

Pavel


15.6.2011
Ahoj,
Dnes jsem absolvoval svůj druhý životní tandemový seskok. Tentokráte ze 4km, bylo to fantastický a nezapomenutelný. První skok je první skok. Ale ze 4000m je to úplně jiné. Super skok. Díky. Vše perfetkně zajištěné a přichystané.
Aleš


12.6.2011
Moc moc moc moc děkuji. V říjnu chci letět znovu s dalšíma 5 lidma.
Pomohlo to i mojí psychické stránce. Všichni prostě úžasní perfektní kolektiv lidí. Díky


5.6.2011
Vážení přátelé,
ani nevím jak Vám poděkovat za neskutečný a nezapomenutelný zážitek z tandemového seskoku, který jsem absolvoval včera 4.6.2011 na letišti v Mostě. Dík patří všem, kteří vše zajišťují od začátku až do konce, od školení až po vyhotovení fotek a videa. Já však musím tímto obzvlášť znovu poděkovat dvou lidem, Karlu Vlkovi - mému tandemovému pilotovi a jeho kolegyni, omlouvám se, ale její jméno jsem si bohužel nezapamatoval, která mi tento fantastický zážitek zaznamenala. Zažil jsem ve vzduchu něco doposud nepoznané a fantastické a po přistání jsem jim stručně poděkoval a běžel se o dojmy rozdělit s rodinou. Nyní si však s odstupem času vše uvědomuji, co mi Ti dva tam nahoře umožnili zažít a proto jim znovu mnohokrát děkuji.
Srdečně zdraví

Pepa Holuj


27.5.2011
Dobrý den,
dne 22.5.2011 jsem měla to štěstí a poprvé jsem si skočila tandemový seskok na letišti v Mostě. Všichni tandem piloti mají můj velký obdiv. Velice bych chtěla také poděkovat Karlovi Vlkovi, který se mnou skákal. Je to člověk na svém místě, profesionální a přátelský přístup. Seskok byl pro mě zatím neužasnějším zážitkem v životě a už se nemůžu dočkat až si našetřím na další seskok. Fotky i video jsou úžasné, mám krásné vzpomínky, a proto moje díky patří také fotografovi. Krásný den všem a ještě jednou DÍKY :-)
Jitka Mühlfeldová


21.5.2011
Ahoj, zdravím všechny do Mostu, panu pilotovi, Martinovi tandem pilotovi a kameramanovi, já průserář zapomněl jméno za skvělý zážitek ze seskoku.
Čěkal jsem že se mi to bude líbit, ale byl to ještě silnější zážitek než jsem čekák, prostě paráda. Pro ty co chtějí ale trošku se bojí, vzkaz, nahoře na strach není čas, člověk musí poslouchat příkazy a než se naděje už krásně letí. Snad se ještě proletím.
Děkuji všem kdo zajištují u Vás tandem seskoky. Díky. Venca Prát


16.5.2011
Ahoj Všechny vás zdravím do Mostu. Moc rád bych vám poděkoval za super záitek při seskoku v tandemu. Zvlátšť poděkování tandempilotu Martinu Daňkovi za profi přístup a skvělé přistání. Vše tam je na profi úrovni, fakt díky.
Vláďa z Kralup nad Vltavou.


14.10.2010
....díky Martinovi za supr let a hladké přistání, díky Karlikovi za supr video a fotky (i když ten můj deformovanej ksicht...), díky bratránkovi Rendovi, že byl u toho. Prostě díky všem co se na tom podíleli, jste fakt Profíci. A v neposlední řadě díky mojí manželce za bombovej dárek k 30. narozeninám. Už se těším na jaro až si to zopakuji.
Mirek


13.10.2010
Luxusní podnik:) Doporučuji...
Martina.


11.10.2010
Dobrý den, ještě jednou všem moc děkuji,celému týmu,jste super tým,ale hlavně mému tandemovému pilotu K.V.,neskutečný zážitek,nádhera.
Hezký den
Horváthová Jaroslava


22.9.2010
Zdravím celý tým na letišti v Mostě.Chtěla bych poděkovat celému kolektivu za neuvěřitelný a nezapomenutelný zážitek, který jsem zažila dne 19.9.2010 při seskoku z letadla. Ani slovy se nedá vyjádřit co člověk cítí " to se musí zažít". Velký dík patří za velkolepý den v mém životě panu Josefu Zárubovi, tandempilotovi Martinu Daškovi a Renému Veronkovi, který vše dokonale zdokumentoval - a opravdu to stojí za to!!!! Je vidět, že to jsou profíci na svém místě. I nadále zůstává mým tajným přáním skákat znovu a 100% si přání splním na jaře.
Jitka Valečková - Chomutov


19.9.2010
Dobrý den... Děkuji za krásný a nepopsatelný zážitek. A také děkuji p. Vlkovi za skvělé a vtipné vedení ;-) Neviděli jsme se naposledy.
Na shledanou Jakub M.


18.9.2010
Dnes se mi splnil můj sen a za to Vám patří velké DÍKY. Zejména chci poděkovat Karlu Vlkovi a kameramance. Byli jste super! Vůbec celé to bylo super! Jsem nadupaná adrenalinem, prostě absolutní euforie ... luxus. BOMBA!!! Tohle se vážně nadá popsat, to se musí prožít. Už teď vím, že tohle nebylo jen jednou a dost ... Chci jít dál :-) ... Takže milý Skywalkers ... těšte se :-) Katka Vázlerová


6.9.2010
Chtěl bych poděkovat tandempilotovi Karlu Vlkovi za skvělý záitek při dnešním seskoku. Oceňuji vaší profesionalitu a přístup a přeju mnoho štastných a spokojených nadšenců při dalších seskocích. Doufám, že jsem neskákal napopsledy. Můj velký dík patří i slečně (nabo paní) kameramance, za úžasné zdokumentování zážitku.
Děkuji. S pozdravem Marek Brenner


6.9.2010
Ještě jednou monohokrát děkuji za nepopsatelný zážitek. Karel


6.9.2010
Milí skywalkers, děkuji celému týmu, za dokonalý profesionální přístup k nám seniorům, kteří si chtějí prověřit ještě životaschopnost v adrenalinové oblasti.. Zejména chci poděkovat panu Karlu Vlkovi a jeho kameramance. Byli oba úžasní. Přeji hodně sportovních úspěchů a spokojených skokanů.
Blanka Hofmanová


6.9.2010
Tak jsem si skočil….
V neděli byl krásný den a létalo se.
Úvod
–velmi příjemné přijetí , krátká administrativní chvilka,důkladná instruktáž,potřebné vybavení.
Tandemový partner Martin Dašek – profesionál, mě připravil na všechny chvilky které budou následovat a dokázal mě zklidnit.
Nejhorší okamžik?
Když se otevřela roleta a bylo jasné ,že není cesta zpátky.
Následovala největší důvěra v mém životě v druhého člověka,který má váš život v rukou.(manželství je proti tomu fakt sranda).
Pud sebezáchovy mi sevřel žaludek , ale už se padalo.
Ještě několik hodin po perfektním dosedu jsem stále nechápal, jak jsem to dokázal .
Jo líbilo se mi to , s odstupem začínám přemýšlet o dalším seskoku nebo asistovaném seskoku………
Jo a napíšu o tom článek ……..mám i perfektní fotografie a záznam.
Díky.
Josef Rajchert


23.8.2010
Zdravím celý tým na letišti v Mostě.Díky za vaši profesionalitu a podíl na splnění mého snu.Dělal jsem v životě (je mi 50)už hodně adrenalinových taškařic, ale nic se nedá srovnat s volným pádem.Tandem pilot Martin Daňek je profík každým coulem, stejně tak fotograf Karel.Díky kluci.Už vím jaký bude můj nový koníček.Jarda Kafuněk.


25.8.2010
Ahojky, zdravím všechny v Mostě. V sobotu 21.8.2010 jsem si splnila jeden ze svých snů a musím říct že díky mému tandempilotovi Járovi a kameramanovi jsem zažila bezva adrenalinový záitek. Ještě jednou díky za super video, s kterým se ráda chlubím a pouštím pořád dokola. P.S. Doufám že to nebylo naposledy ahoj. Jiřina Hájková


23.8.2010
Zdravím celý tým na letišti v Mostě.Díky za vaši profesionalitu a podíl na splnění mého snu.Dělal jsem v životě (je mi 50)už hodně adrenalinových taškařic, ale nic se nedá srovnat s volným pádem.Tandem pilot Martin Daňek je profík každým coulem, stejně tak fotograf Karel.Díky kluci.Už vím jaký bude můj nový koníček.Jarda Kafuněk.


21.8.2010
Zdravím, chtěla bych moc poděkovat za dnešní nazapomenutelný zážitek, hlavně Karlovi Vlkovi, že se o mě nahoře postaral!! Bylo to super a určitě přijdu zase :-)
Jana


21.8.2010
Dnes odpoledne jsem s vámi absolvovala tandemový seskok. Něco tak úžasného jsem nikdy nezažila. Nejen velmi příjemná atmosféra před nástupem do letadla a i poté, ale především super tandemový pilot Emil Franěk. Přesto, že jsem tento dárek brala nejprve jako hloupý žert, strach ani neměl čas se dostavit. Pocit z volného pádu se slovy popsat nedá, let padákem byl nezapomenutelný. Ještě na letišti jsem si přehrála DVD a prohlédla fotky. Děkuji. Bylo to úžasné. A teď už vím, že si to znovu ráda zopakuji. Jana
Kačírková


17.8.2010
Ahoj všem ze Skywalkers, můj pozdrav je především směřován všem do Mostu. Chtěla bych hlavně nejvíc pozdravit a z celého srdce poděkovat svému tandempilotovi Emilovi Fraňkovi za neskutečně nádherný záitek, který jsem absolvovala 14.08. 2010 Bylo to kosmicky krásné :) určitě to nebyl můj poslední tandemový seskok, protože něco tak nádherného jsem nikdy nezažila. Emil Franěk je 100% profesionál a i odlehčení v letadle zvládnul na jedničku :) Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za nádherné video a foto jak od Marcelky tak od Emila. Pěchovská


17.8.2010
Vážení a milí ze SKYWALKERS,chtěla bych vám poděkovat za uskutečnění mého snu,prožila jsem překrásné chvíle se super lidičkami,vřelé díky.Zvláštní poděkování patří tandem pilotovi Martinovi Daškovi,který se postaral o překrásný let a měkký dopad jako do "peřin",byť jsem nevěřila,že s mojí vahou se to dá uskutečnit.Martine,díky moc. Ještě jednou vřelé díky všem a přeji vám mnoho spokojených klientů.S pozdravem Marcela Kášová


12.7.2010
Byl to pro mě úplně nepřekonatelný zážitek. Nic podobného jsem ještě nezažila. Skvěle jsem si to užila. Děkuji svému tandemovému pilotovi Martinu Daňkovi, měla jsem k němu absolutní důvěru. Co nejdřív skočím znovu, prostě si to musím zopakovat. Všem co mají chuť a ještě do toho nešli, vřele doporučuji.


12.7.2010
Ahoj všem ze Skywalkers, hlavně Mosťákům!
Včera jsem si splnila můj velký sen a hned v úvodu Vám za to patří velký dík. Skákala jsem společně s kamarádkou Editkou a jejím přítelem a všichni jsme si to neskutečně užili a jsme všichni přesvědčeni, že jdeme do toho znovu. Je to zážitek, který opravdu stojí za to a chce ho znovu opakovat. Díky tandempilotům Martinovi a Karlovi, že v letadle byla legrace (jo kluci, jste oba vtipní, nebojte ;-) )a uvolnila se pro nás "atmosféra" z toho co nás čeká. Velké dík posílám ještě jednou Martinovi za to, že si to se mnou tak pěkně skočil a udělal se mnou kotrmelec z letadla, jak jsem si přála ;-) Další dík posílám ještě Karlovi za fotky a video. Koukám na to pořád dokola! Celému týmu ještě jednou děkuji (děkujeme) a držíme palce na vzduchu i na zemi.


21.6.2010
Letěla jsem poprvé a doufám, že ne naposled...Je to naprostá BOMBA !!! Rozkoš, blaho, vzrušení, volnost, žádná slova však nemůžou plně vyjádřit, co cítíš. To se musí zažít !!! Díky všem, co za to mohli...Martina Polanová


19.10.2009
Dobrý den,
chtěla jsem dodatečně poděkovat za super zážitek, skvělý a profesionální přístup... 20. 9. 2009 jsem absolvovala tandem seskok s Karlem Vlkem a bylo to naprosto dokonalý! Děkuji Marcelce za super fotky a video, má můj obdiv a smekám, jako fotografka vím o čem mluvím :) Díky moc!


16.10.2009
SUPR, SUPR, SUPR, velikananáský THX hlavně Karlovi V. a kameramanovi,jinak i všem co to pořádají. skákali jsme s kámikem 10. 10. 2009, bylo sice trochu pod mrakem (o to to bylo víc adroš), ale bylo to fuckt super. perfektní odreagování, perfektní tým, perfektní atmosféra, prostě nejlepčejší. rozhodně dneska když to píšu se cítím dost nesmrtelnej a v mnoha každodenních situacích těžce nad věcí. P.S.: s tímhle týmem jsem rozhodně neskočil naposledy !!!!! ještě jednou moc a moc THX


15.9.2009
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat,za nejlepší zážitek mého života.V sobotu 12.9 2009jsem u Vás skákala tandemový seskok.Bylo to úžasné.Nejdřív jsem se bala,klepala se,ale poté co mi byl přidělen můj tandem pilot Martin Dašek,ze mě strach pomalu opadával.Poté nam bylo řečeno,že skoro všechna prace je na tandem pilotu a mi si to budeme jen užívat.V letadle mě napadaly různé myšlenky,ale na to se mě můj tandem pilot zeptal na praci,tak jsem začala vyprávět a tak to rychle uteklo,až jsme najednou byli ve vzduchu.Proto bych chtěla poděkovat za jeho profesionalitu a pohodové jednaní,byl super.

S pozdravem Lenka W. z Mostu.


26.8.2009
Ahoj všem na letišti v Mostě, chci všem poděkovat (hlavně Emilovi)za nádherný a nezapomenutelný
zážitek při tandem seskoku.Skákal jsem 23.8.09 a určitě to nebylo
naposledy!!!!Ještě jednou děkuji za profesionální a pohodové jednání.

You are the best! :-)

Ahoj Zdeněk


19.7.2009
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný zážitek ze seskoku (v neděli 19.7.), zejména panu Hnátkovi a Jardovi Smitkovi. V euforii jsem ještě dneska, po 4 dnech :). Jste skvělý tým.
Díky Blanka


13.6.2009
Ahojte vsichni na letisti v Moste,
chtela bych vam jeste jednou podekovat za neskutecnej zazitek. Skakaly jsme spolu s kamaradkou Katkou v sobotu dne 13.6. a bylo to naprosto uzasny, proste pecka. Skvely team lidicek , co se o nas postarali od zacatku az do konce. Takze podekovani Radkovi Hnatkovi, Martinovi, Emilovi, Jitce... dekujem moc , bylo to vazne skvely!! Jste sikulky, vsici:). Marketa a Katka


13.6.2009
Dobrý den, v sobotu 13.6.2009 jsem společně s dvěma kamarády absolvovala tandemový seskok. Musím říct, že je to opravdu nepopsatelný zážitek, který každému vřele doporučuji :-) Hlavně bych chtěla poděkovat celému týmu Skywalkers, za skvěle vytvořenou atmostéru. Já jsem zrovna člověk, který má strach z výšek, nesnáší kolotoče a docela jsem se toho seskoku bála. Ale musím říct, že jsme měla super tandem pilota - baviče Karla Vlka, který mě dokázal dostat do tak super atmosféry, že jsem si v tu chvíli neuvědomila, do čeho vlastně jdu - DÍKY! Jsem moc ráda, že jsem mohla absolvovat tandemový seskok zrovna u Vás, protože tak super lidičky jsem dlouho nepotkala. Je vidět, že jste ve své práci
profesionálové:-)

Moc, moc všem díky. Určitě si to někdy zopakuji :-)


13.6.2009
Dobrý den 13.6. 2009 jsme u Vás absolvovali tandem seskok. Musím říct, že jde o skvělý a pro mne s ničím nesrovnatelný zážitek. Chtěl bych poděkovat tandem pilotům za skvělou práci, ale tak i panu Hnátkovi za vstřícné a pohodové jednání, přičemž ani o humor nebyla nouze. Opravdu to bylo příjemné poledne strávené na Mosteckém letišti. Vřele všem zájemcům doporučiji a doufám že bude možnost se ještě u nákého skoku setkat... Elstner


13.6.2009
Až dnes ze mě pomalu vyprchává nabíjející zážitek ze včerejšího tandemového seskoku v letu č.7 s instruktorem Emilem.Těžce se dostávám do "normální" polohy všedního pracovního dne. Skutečně velké díky Vám všem za umožnění tohoto zážitku.Včerejší počasí nám velmi přálo a dnešní polouplakaný den mi při puštěném záznamu z letu nepřipadá tak šedivý.Konečně mi dochází, co to bylo za úžasný den. EMILE, KARLE A VŠICHNI OSTATNÍ - DÍKY MOC. KAREL LAVOR.


13.6.2009
Chtěl bych touto cesto poděkovat celému týmu zajišťující tandemové seskoky na mosteckém letišti. Kluci i paní kameramka jsou opravdu skvělý a sehraný tým, "profíci", kterí svou práci dělají dobře a přidávají i něco navíc. Je z nich opravdu cítit pohoda a perfektní přístup k zákazníkovi.Jmenovitě bych chtěl poděkovat panu Emilovi a kameramance (její jmeno jsem v tom fofru nejak nezaregistroval) za seskok. Ještě jednou díky. Zd.


7.6.2009
Dobrý den,
děkuji celému týmu z letiště Most, kde jsem dnes absolvovala tandemový seskok ze 4000m za vzornou péči, odbornou průpravu a profesionální přístup ke skokanům. Jmenovitě p.Martinu Daškovi a kameramance, která s ním dnes pracovala, ale jejíž jméno se mi cestou z letiště bohužel podařilo zapomenout...Záznam je nádherný, stejně tak jako fotečky. Díky za skvělý zážitek :-)

Pettrichová I.


24.5.2009
Milý pane Hnátku chtěla bych Vám moc poděkovat za super zážitek ze skoku v sobotu 23.5.2009 za úžasný lidičky,které máte ve Vašem týmu a sklonit se před Vaší organizací,která nemá prostě chybičku.Chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat i kameramance úžasná dívčina a hrozně ráda bych pokračovala v dalším nevím jakém výcviku jestli je to v mém ročníku možné.Ještě jednou veliký dík přeji krásná a bepečná přistání.Jste super ať se Vám daří.

Jitka z Teplic


24.5.2009
AHOJ VŠEM VÁM MOC DĚKUJEME ZA SEPER ZÁŠITEK,BYLA TO FAKT BOMBA, DĚKUJEME ZA VAŠE SUPER JEDNÁNÍ A URČITĚ JSME SE NEVIDĚLI NAPOSLED,NA DALŠÍ MĚSÍC PLÁNUJEM DALŠÍ NÁVŠTĚVU U VÁS. DÍKY CELÉMU TEAMU. DANA A MARTIN TOKAREVOVI.


11.5.2009
Zdravím skywalkers v Mostě :-)
všem moc děkuju za Vaše milé chování a podporu. Umíte pracovat s lidmi......a umožníte tak, zažít lidem něco neskutečného.......a neuvěřitelného :-)) Káju Vlka jsem včera viděla po 1. v životě.....a naprosto s plným odhodláním jsem se mu svěřila do jeho rukou...... a on se postaral, abych já si to tam nahoře užila a co nejvíc strachu jsem nechala dole......zejména jemu velké DÍK..... a malou štípanou :-) za to, že zachoval chladnou hlavu....když jsem dělala věci, které jsem vůbec neměla :-)) Kolegové řikali, že za mně byly penízky potřeba....že se mnou byla docela práce :-)) Každopádně nadchlo mně to natolik.....že někdy v budoucnu si půjdu tuhle nezapomenutlnou věc prožít znovu :-))

Těším se .........mějte se krásně.......a přeju všem úspěšné seskoky :-)

PS: DVD a FOTO supeeer :-)
Míša Bačkorová z Loun


22.4.2009
Ahoj lidi, díky moc za úžasný nedělní zážitek.

Marcele díky za supr fotodokumentaci a video. Směju se pokaždé víc a víc, když si vše prohlížím.

A Karlovi Vlkovi, který není Vlk, ale "skvělej vlčák" :o), díky moc za to, že můj život udržel na svých bedrech :o) Je to neuvěřitelná zkušenost a věřte, že si tento akt brzy zopakuji. Ovšem rezervuju si opět Karla (ale pak nevím, co s tou mojí blonďatou dcerou? - že bych ji nakonec tomu Martinovi Daškovi půjčila?).

Na fotkách vypadá Karel úžasně (teda nejen na fotkách ;-)) a všechny holky obdivovaly, jakého jsem měla krásného sympaťáka. Že jsem tam taky já tvářící se jako jelimánek, to je moc nezajímalo:o)). Stejně vás obdivuju, jak tam nahoře můžete všechno zvládnout. Tahat za "špagátky", hlídat nás, manévrovat a ještě dělat blbovinky ..... :-)) Musím se přiznat, že ještě teď mě šimrá v břiše i kolem srdíčka, když si zpětně vybavuji celý ten prožitek! A pochopila jsem, jak lehce mohou lidé propadnout takovému nádhernému adrenalinu. Už teď se u mě projevují abstinenční příznaky a nejradši bych se do Mostu opět rozjela. Jen tak orientačně (myšleno v legraci) jsem chtěla podotknout, že cesta letadlem je strašně krátká! :o)) Nestihla jsem položit všechny otázky, které mě zajímaly a samozřejmě mě napadají zas a znovu a další a další. Jsem zvědavější než Rákosníček. No a po seskoku už jsem si netroufala nic, protože jsem byla v jedné velké agónii. Takže ještě jednou: Zdravím Karla a celý tým a móóóc děkujuuu.

Díky, Lenka z Lovosic (alias z "Novýho Klapýho")

(A jen jako námět k doporučení: nezkontrolovala jsem si před nástupem do letadla brýle a teprve z fotek jsem viděla, že byly rozbité. Vítr fičel do očí, takže mi slzely jako blázen, a navíc, jak jsem je měla přilíplé na oko, tak když jsem mrkla, měla jsem smůlu, abych to jedno víčko opět otevřela. Prostě to nešlo. Už proto si ten skok musím zopáknout. Aby si to člověk užil o trochu víc. Jak řekl Martin - chce to minimálně pět seskoků ;-))

Díky a mějte se krásně! AHOJ!


22.9.2008
Ahojky lidičky. Chtěla bych vám všem moc moc moc poděkovat za nezapomenutelný a úžasný zážitek. Skočila jsem si u vás 6.9.2008 s Martinem Daškem a musím říct, že to bylo neskutečně krásné. Martinovi tímto děkuji za podporu , nádherný zážitek a skvělý seskok .Doufám, že se k vám zase opět někdy dostanu. Budu šetřit. Stojí to za to. Díky a mějte se krásně. páček Lucka Iblová


16.9.2008
Dobrý den,
vneděli 14.9.2008 jsem u Vás provedla skok v tandemu a ještě dnes jsem plná dojmů,chtěla bych moc poděkovat celému týmu SKYWALKER zvláště Martinu Daškovi a Honzovi Roubovi za nezapomenutelný zážitek, krásné video a fotky,které mi to všechno co jsem měla možnost zkusit znovu připomnělo.

Díky Jaroslava Hájková


27.8.2008
Ahoj lidi, chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek,který budu mít v sobě až do konce života,který se stal dne 26.8.2008 na letišti v Mostě.Dostal jsem od manželky k 45. narozeninám tandemový seskok padákem ,moc jsem si to přál. Jasně,že mi nebylo nejlíp,bylo to poprvé a měl jsem trochu sevřený žaludek.Asi jako každý normální smrtelník. Všechny mé obavy začínaly ustupovat už když jsem přišel vyplnit potřebné papíry.Moc příjemné přijetí od Radka Hnátka,prostě pohoda.Potom školení od Emila Fraňka,super chlap .Pak se mi přišel představit můj tandem pilot Martin Dašek,který se mě ujal a kameraman Honza Roub.Musím říct,že když jsem je poznal,pohodáři,profíci a skvělí chlapi.Ona vlastně tam byla celá výborná parta lidí. Seděl jsem v letadle a přehrával v hlavě co jak mám dělat.Možná by někoho napadlo,že se vás bude zmocňovat strach,ale ono to tak není.Martin s Honzou měli skvělou náladu,pořád se mnou mluvili,takže jsem neměl čas se zatěžovat strachem,prostě pohoda.Pak už jen výskok a volný pád.Něco nepopsatelného. To se musí zažít a kdo to už prožil,tak ví,o čem mluvím.Určitě jim svěřím svou manželku na seskok (upozorňuji,že jí mám moc rád) a přeje si to i můj syn.Prostě všem Skywalkers věřím a nebudu mít výčitky je každému doporučit.

Moc všem děkuji Drégr Bohuslav


25.8.2008
Včera jsem překonal sám sebe ,ve svých 46 letech jsem se prvně podíval do oblak a skočil dolů. Zážitek byl tak silný,že jsem ještě celý dnešní den všem ukazoval moje tričko za seskok a líčil jaké to bylo. Byla to bomba, letět je nádherné a věřím, že si to ještě jednou zopakuji. Děkuji Pavlovi Liškovi, že to se mnou vydržel až na zem , a také Karlovi za fotky,už jsem video ukázal snad všem. Mám zažitek na hodně dlouho. Je to něco co se nedá popsat slovy. Posadit se na kraj letadla a podívat se dolů, bylo pro mně něco nepředstavitelného. Letět dolů a potom padák

Nádhera a Nádhera ještě jednou moc D Ě K U J I

JELEN


27.7.2008
Dnes 27.7. jsem skocila tandem,bylo to super! V zari jdu znova! Dekuji vsem v moste byli jste skveli Vladka.


9.7.2008
Omlouvám se, že posílám své dojmy až tak pozdě, ale měli jsme poruchu počítače. Jinak NÁDHERA, NÁDHERA,NÁDHERA. Chtěla jsem ještě jednou moc poděkovat tandempilotovi Jardovi Smitkovi a kameramanovi - jméno bohužel neznám/tam mám jen malou výtku - natočil mi poprsí asi 5x větší,než ve skutečnosti/ a přeji Vaší partě hodně šťastných seskoků. Zdraví Yvetta Fidlerová/ tandem seskok 6.7.08. Myslím,že se brzy objevím znovu-potřebuji totiž větší tričko.


31.5.2008
Krásné poledne všev tam u vás a AHOJ:)

Minulou sobotu v 10:00 jsem u vás skákal a musím říct že nemužu neustale na nic jineho myslet ( tada až na svou ženu:-))) ) a neustale mam mraz po zadech.... Jen jsi vzpomenu a mam husy kuži, takže ji mam vlastne porad_) chci vam všem hlavne tada Martinu Daškovi a Honzovi co me tocil podekovat, vytvořili jste opravdu neskutecnou atmosféru a je videt že jsi to opravdu užívate a jste profici!!! Byla to skvela sobota a mate super prostredi a perfekt vybavu. No už dost díků za to si toho moc nekoupite že???:))) Všude o vas mluvim a cpu to kazdemu tak verim že se nekdo dostavi a skoci si u vas a hlavne verim že nebude trvat dlouho a jse tam opet já.

Díky moc a posílám pozdravy jak na zem tak hlavne do vzduchu

Jakub


28.5.2008
Ahoj lidi,
byl to neskutečný zážitek,
měla jsem z toho prožitek.
Lítat vzduchem jako pták,
přála jsem si tisíckrát.
Můj sen se za čas naplnil,
a mě celou navnadil.
Příští rok se zas uvidíme,
a na zem spolu seskočíme.
Moc všem za vše děkuji,
ještě teď se raduji....

Lenka Hupcejová, Chomutov (seskok 25.5.2008) - DOKÁZALA JSEM TO !!!

Visit site Coral Betting and grab Coral Bonus
How to get Coral Bonus full info