Sky Walkers Czech republic s.r.o. je licencovaným provozovatelem tandemových seskoků na letišti Most

AFF výcvik

Výcvik AFF (Accelerated FreeFall) je zrychlený výcvik volného pádu. Ideální pro ty, kdo chtějí s vlastním padákem na zádech napumpovat plnotučný adrenalin do žil, vyzkoušet skutečné skákání z letadla volným pádem, opravdu se něco naučit a neplánují se skákáním jen tak skončit. Po teoretickém výcviku vám při prvních skocích budou od výskoku až po otevření padáku, asistovat dva instruktoři, kteří vás po výskoku z letadla trochu srovnají ve vzduchu. Naučí vás vše, abyste co nejdříve zvládli vyskočit nejdřív jen s jedním instruktorem a pak již sami, přitom ovládali správně své tělo za volného pádu a sami bezproblémově otevřeli padák a přistáli.

Pokračovat ve čtení

IAFF výcvik (seskok na zkoušku)

Seskok IAFF (seskok na zkoušku) je v podstatě první seskok výcviku AFF (seznamovací seskok). Tento seskok se uskutečňuje samostatně, tedy mimo výcvik AFF a vy tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet úžasný pocit volného pádu. Po absolvování přibližně 8 hodin výcviku provedete seskok z výšky až 4 km !
Seskok provedete s vlastním padákem (na rozdíl od tandemového seskoku) a se dvěma instruktory, kteří zajistí bezpečný průběh volného pádu a otevření vašeho padáku. Při IAFF výcviku (seskok na zkoušku) skáčete se svým vlastním padákem, na kterém i sám přistanete.

Pokračovat ve čtení

Visit site Coral Betting and grab Coral Bonus
How to get Coral Bonus full info