Společnost Sky Walkers Czech republic s.r.o. je licencovaným provozovatelem tandemových seskoků

Nové produkty na poli záběrů ze seskoků

Novinka na trhu!

S radostí Vám oznamujeme, že jako první a jediní v České Republice, (a co jsme tak koukali tak to vypadá, že i Evropě :) přicházíme nyní s HD Video záznamy ze seskoků na 4.0 GB OTG USB Flashce zavěšené na pěkné klíčence, aby jste ji cestou ze seskoku celý nadšeni ze zážitku někde neztratili, přece jen je to mrška mrňavá :)   

Od letošní sezóny budeme převážnou většinu zákaznických videí ze seskoků a fotek předávat místo již zastaralých DVDček a Cdček na krásné gravírované Flashce zavěšené na reklamní klíčence, kterou si v dnešní době již narozdíl od DVDček přehraje opravdu každý. Určitě si mnoho z Vás bude říkat, co to znamená to "OTG" o pár řádků výše. Jedná se o zkratku tzv. "on the go," tzn. že flashka má kromě klasického USB portu navíc i microUSB výstup, takže si ji hned po obdržení můžete vložit do svého smartphonu a video si rovnou pouštět třeba po cestě domů!  


Protože všichni naši zákazníci jsou pro nás hvězdy, tak na Vás teď může při seskoku mířit ne jedna, ale rovnou dvě kamery :) 
To je naše druhá novinka pro Vás :)  Nyní si kromě standardního videa od externího kameramana, můžete navíc k němu za malý příplatek pořídit záběry z tzv. "Selfie" kamery. To jest kamera, kterou bude mít přidělanou po celou dobu seskoku a letu na padáku Váš tandemový pilot a bude Vás zabírat hezky zblízka. Ve výsledném videu pak budete mít tedy navíc záběry přímo na výraz Vaší tváře a celou emocionální horskou dráhu, kterou při seskoku prožijete. Kromě toho budete pak mít na památku i záběry z letu na padáku po jeho otevření, což je věc kterou žádný externí kameraman natočit nemůže.  

2015-02-13 13.50.17 HDR-2 web

selfieshot
 

Visit site Coral Betting and grab Coral Bonus
How to get Coral Bonus full info